Reha-Max

Początek firmy REHA-MAX w branży medycznej przypada na 2012r. Pierwszy sklep stacjonarny z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia powstał początku 2015r. Nieustannie się rozwijamy, nie ograniczając się tylko do województwa lubelskiego ale działamy na terenie całego kraju przez co zdobyliśmy już duże grono zadowolonych pacjentów.

Głównym celem naszej firmy jest poprawa komfortu jakości życia osób chorych i niepełnosprawnych zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaż sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, ale staramy się pomóc w doborze najbardziej odpowiedniego zaopatrzenie do potrzeb pacjenta tak, aby pomóc mu w lepszym funkcjonowaniu. Każdego traktujemy indywidualnie. Od początku działalności naszym priorytetem, którym kierujemy się w doborze sprzętu dla wszystkich pacjentów, jest wysoka jakość i zadowolenie.
Oferujemy sprzęt najwyższej jakości renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Dodatkowo służymy radą i pomocą w uzyskaniu dofinansowania z NFZ, środków PCPR, MOPR, jaki i fundacji.

Nasz zespół to młodzi, wykwalifikowani, pełni pasji ludzie z wykształceniem medycznym z zakresu fizjoterapii, którzy w profesjonalny, fachowy sposób pomogą Państwu w doborze odpowiedniego do potrzeb zaopatrzenia.

Zapraszamy na stronę: https://reha-max.pl